Gizlilik Politikasıı

Aşağıdaki web sayfaları Mangasura.com’un kullanıcılarından kişisel bilgileri toplamasını ve kullanımını özetlemektedir. Mangasura.com, üyelerimizin ve kullanıcılarımızın gizliliğine değer verir. Mangasura.com, Mangasura.com’da oturum açan hiç kimsenin kişisel bilgilerini asla kimseyle paylaşmaz. Bu, e-posta adresinizi, adınızı ve konumunuzu içerir. Mangasura.com’da oturum açtıktan sonra, IP adresiniz ve ana bilgisayar adınız istatistiksel ve güvenlik nedenleriyle kaydedilir.

Güvenlik

Mangasura.com, parolalar gibi tüm kişisel bilgileri korumak ve şifreleme, erişim kontrol prosedürleri, güvenlik duvarları ve fiziksel güvenlik gibi teknolojileri kullanmak için makul bir çaba gösterecektir. Mangasura.com’daki hesabınızı korumak için hem harf hem de rakamlardan oluşan benzersiz bir şifre kullanmanızı öneririz. Aile, arkadaşlar veya diğer hane halkı üyeleri de dahil olmak üzere başkaları, oturum açma kimlik bilgileriniz üzerinden yorum veya mesaj panosuna erişir ve bunları kullanırsa, kendinizin ve bireysel hesabınızın eylemlerinden siz sorumlusunuz. Yalnızca aşırı durumlarda hesabınız tamamen feshedilecektir.

Cookie

Mangasura.com, kimlik kartı olarak hizmet vermek için tanımlama bilgisi (Mangasura.com’da ve diğer birçok web sitesinde oturum açtığınızda sisteminize yerleştirilen çok küçük bir metin dosyası) kullanır ve benzersiz bir şekilde size aittir. Yalnızca bu çerezi size veren sunucu tarafından okunabilir. Tanımlama bilgileri, Mangasura.com’un belirli sayfalarına geri döndüğünüze dair bize bilgi verir ve tercihlerinizi ve davranışınızı izlememize yardımcı olur. Tanımlama bilgilerinin temel işlevi, sunucumuzun kim olduğunuzu hatırlamasına yardımcı olmaktır.

Bilgilerin Açıklanması

Geçerli yasalar gerektirdiğinde, Mangasura.com web sitesi üyeleri için kişisel bilgileri saklayabilir ve ifşa edebilir. Bu, Mangasura.com’un, Mangasura.com web sitesinin kullanıcılarının ve kamunun haklarını, güvenliğini ve mülkiyetini korumak için yasal ve düzenleyici gereklilikler için gerekli olan açıklamaları yapabileceğimiz anlamına gelir.

Çocukların Gizliliği

Mangasura.com reşit olmayan birinin üye olarak katılmasını önlemek için makul bir çaba gösterir. Mangasura.com ayrıca 13 yaşın altındaki çocuklardan bilgi ve kişisel veri toplamayacaktır. 13 yaşından küçük biri Mangasura.com’a üye olursa, o çocuğun hesabını kapatır ve hakkında toplanan bilgileri sileriz. çocuk. Yukarıdakilere bakılmaksızın Mangasura.com, çocuğun web sitemize yeniden kaydolmasını önlemek için reşit olmayan kişinin e-posta adresi gibi bazı kişisel bilgileri saklamayı seçebilir. Nisan 2000’den bu yana, Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası (COPPA) yürürlüğe girdi ve sonuç olarak tüm dünya çapında web siteleri, bir çocuktan herhangi bir bilgi toplamamak için standartları değiştirmek zorunda kaldı.

Üçüncü Şahıslar

Üçüncü taraf web sitesi, Mangasura.com’un kullanıcılarından bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, size daha iyi hizmet vermemize yardımcı olmak için IP Adresinizi, ana bilgisayar adınızı ve sisteminizle ilgili bilgileri içerir. İstatistiksel nedenlerle işlev görürler ve başka herhangi bir nedenle kullanılmazlar. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmamasına ilişkin seçeneklerinizi öğrenmek isterseniz, https://policies.google.com/privacy adresini ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesi Politikası Değişiklikleri

Mangasura.com, bunu ve web sitemizde bulunan diğer politikaları herhangi bir zamanda kullanıcılarımızı bilgilendirmeden değiştirme hakkını saklı tutar. Bu politika veya başka herhangi bir politikayla ilgili herhangi bir yorumunuz, sorunuz veya endişeniz varsa, bunları “Bize Ulaşın” Gizlilik Politikası sayfasından gönderebilirsiniz.